boşanmalarının gerçek nedenleri

Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin yirmi beş yıllık evliliklerini yeni kutlamışlardı, ancak o boşanma davası açıyor. Gerçek bir felaket filmi.

“Size daha önce hiç anlatmadığım ama zorlukların nasıl üstesinden gelinebileceğini gösteren bir hikayem var. Bu 23 Ağustos, Instagram’da, Sylvester Stallone hayranlarına soyunma odasında değer verdiği beyaz spor ayakkabılarını gösteriyor. 2006’da “Rocky Balboa” setinde giydi. Sol ayakkabı ağzı açık. Ringde iki ayak parmağını kırdığı bir sahneden sonra ayağını kurtarmak için bir kesiciyle kesildi. Hikayenin ahlaki: “Acı çektiğinde, bu bazen iyiye işarettir; Genel olarak, her şey çok kolay olduğunda, sonunda vasat şeyler yapıyoruz”, diye bitiriyor esrarengiz bir şekilde.

Ayrıca okuyun: 1994 yılında Stallone, bebeğinin babasının kendisi olmadığını keşfeder.

Bu reklamdan sonra sırada ne var

Bu “ahlak”ın gerçek anlamını ancak ertesi gün anlayacağız: Bir Amerikan dergisi şunu ortaya koyuyor: Jennifer Flavin boşanma davası açtı . Resmi talep, 19 Ağustos’ta çiftin neredeyse iki yıldır yaşadığı Florida, Palm Beach’teki mahkemede kaydedildi. Jennifer iki avukat tarafından temsil edilmektedir. Sly’de bir tane bile yok. 76 yaşında, Rocky mindere çıkıyor. Ve acı çekiyor.

Bu reklamdan sonra sırada ne var

Bu sefer gerçekten geldiğini görmedi. 30 Temmuz’da Stallones, Los Angeles’taki küçük erkek kardeşi Frank’in doğum gününü hala kutladı. Tüm klan yeniden bir araya geldi, gülümsedi… Bu aylarda Sly, aile hayatı hakkında bir realite dizisi çekiyordu: dokuz bölüm zaten kutudaydı, sadece onuncu bölüm kalmıştı. Yaklaşık otuz yıldır, Sly ve Jennifer inişleri, çıkışları ve rantları ile birleşik, “İtalyan” bir çift, füzyondan yanaydılar. Jennifer’ın ona verdiği üç kızdan ikisi olan Sistine ve Sophia, aile hayatlarının sırlarını döktükleri “Unwaxed” adlı bir podcast oluşturmuşlardı.

Hayatındaki kadınlarla birlikte Jennifer, Sistine (14), Scarlet (10) ve Sophia (16).  2012 yılında.

Hayatındaki kadınlarla birlikte Jennifer, Sistine (14), Scarlet (10) ve Sophia (16). 2012 yılında.

© Sebastien Micke / Paris Maçı

Jennifer Nisan 2021’de onlara “Onun gibi bir babaya sahip olduğunuz için şanslısınız” demişti. Ona göre, Sly kendini ciddiye almayan bir kocaydı. Her gün “gülmekten ölmek üzereydi”. Mizah, ilişkilerinin çimentosu bile olabilirdi… “İkimiz de aptal olmayı seviyoruz”, diye itiraf etti. Sylvester kendisinin de aynı derecede memnun olduğunu söyledi. Karısı “harikaydı, bazen birazcık ama iyi bir şekilde”. “Beni terk ederse, benim için toplu intihar olur, çünkü birden fazla kişiliğe sahibim. »

Bu reklamdan sonra sırada ne var

Bu reklamdan sonra sırada ne var

Peki ne oldu? Sly, Jennifer’la 1988’de tanıştığında zaten uluslararası bir yıldızdı. 42 yaşında, istediği tüm kadınlara sahipti ve birçoğu var. Bir buçuk yıldır evli olduğu ikinci karısı volkanik Brigitte Nielsen ile fırtınalı boşanmasının ardından henüz iyileşmektedir. Jennifer ise tam tersi: onu yumuşaklığı ve kırılganlığıyla harekete geçiriyor. Daha sonra “Bir arabanın farlarına yakalanmış bir geyiğe benziyordu” derdi.

Jennifer, araya giren, tuhaf bir Stallone ile yalnız başına yaşlandığını görmedi.

19 yaşında zor bir çocukluktan çıkar. Los Angeles’ın kuzeyindeki San Fernando Vadisi’nde yedi çocuklu bir ailenin altıncı çocuğu olarak dünyaya geldi. Postane çalışanı olan babasını 11 yaşında kaybetti. yemek: Kocasını öldüren kalp krizinden önce hiç çalışmamış olan annesi Shirley alkolik oldu. Sınıf arkadaşları tarafından tacize uğrayan Jennifer, lisede imrenilemez “en saf kız” unvanını aldı.

Aynı zamanda çok güzel olduğu için model oldu: Kirasını ödemek için tek bir fotoğraf çekimi yeterli. Fotoğraf çekimi için onunla ilgilenen bir yönetici olan Michael ile böyle tanışır. Ayrıca restoranda akşam yemeği teklif ettiği Sly’yi de tanıyor. Hollywood’a hiç ayak basmamış olan kadın, daveti açıkça kabul eder, ancak temkinli olarak bir arkadaşı Kirstin’den kendisine eşlik etmesini ister. Ve burada, Rocky’nin masasında, kendisi kadar güzel diğer kızların ortasında.

Oyuncunun Mart ayında 18,2 milyon dolara kaptığı 1000 metrekarelik Los Angeles villası

Oyuncunun Mart ayında 18,2 milyon dolara kaptığı 1000 metrekarelik Los Angeles villası

© AJANS / BESTIMAGE

Stallone dansa gitmeleri için onlara limuzine binmelerini önerir; Onu köhne Dodge’da takip etmeyi tercih ederek reddeden tek kişi o. O tapıyor. Kulüpte bir kez, onu bir masaya oturmaya davet eder, yüz yüze, bir rakibin kıskançlığını kışkırtır. O akşam Jennifer, arkadaşı Kirstin ile birlikte eve döner. İlk buluşma biraz sonra, ata binerken gerçekleşecek. Rocky hayatının kadını olduğunu zaten biliyor. Aynı şeyi düşünmesi altı ayını alıyor… Peri masalı başlıyor.

Onu servetlerini çarçur etmekle suçluyor ve Palm Beach mülkünü istiyor.

Bir süperstarla yaşamanın avantajları vardır: Çift, Sly’nin Benedict Kanyonu’ndaki 8 milyon dolarlık evine taşınır. Hafta sonları Malibu’daki villasına kaçarlar. Kişilikleri mükemmel uyum sağlar. Her zaman dakik, hatta vaktinden önce, kendini “A tipi kişilik”, yani ultra-düzenli – çocukluğundan kalma bir alışkanlık olarak tanımlıyor, oysa “o tam tersi”. İçmiyor, içmiyor, sigara içiyor ya da uyuşturucu kullanıyor, en sevdiği kurabiyelerle kahvaltısını hazırlıyor ve ona unutmaya meyilli olduğu randevularını hatırlatıyor.Bebeğimi düşünmeye başlıyor ve yinelenen aldatma söylentilerini ortadan kaldırıyor. “Hayal etmeyecek kadar saf değilim. Ben orada olmadığımda ne olabilir, dedi 1992’de. Ama her hafta, yedi günün beş gününü birlikte geçiriyoruz: Beni kandıracak zamanı nasıl bulacağız? »

Jennifer'ın yüzü hala sağ omzunda dövme var.  Zach Perez (sağda) onu korumakla görevli.

Jennifer’ın yüzü hala sağ omzunda dövme var. Zach Perez (sağda) onu korumakla görevli.

© Doktora

14 Mart 1994’te bir Federal Ekspres postacısı kapısını çaldığında dünyası başına yıkıldı: ona Sylvester Stallone tarafından imzalanmış altı sayfalık bir mektup getirdi ve aralarında her şeyin bittiğini söyledi. Birkaç gün sonra, menajeri ona yıldızın, babası olduğuna inandığı bir bebeği yeni doğuran fotoğrafçı ve model Janice Dickinson ile ilişkisini açıklar. Bir babalık testi, çocuğun başka birinden olduğunu kanıtladığında, hemen bir fetih çılgınlığına atılır. Daha sonra, 1995 yazında sadece bunu bekleyen Jennifer’a geri dönmek için başka bir üst model olan Angie Everhart ile nişanlandı. Uzlaşma, en büyükleri Sophia’nın 1996’da doğumu, ardından 1997’de Londra’daki bir şapelde büyük bir tantana ile evlilik, ardından Winston Churchill’in doğum yeri olan Blenheim Sarayı’nda bir parti…

Dönüşüm: Jennifer'ın yerini Butkus aldı… Fotoğraf 16 Ağustos'ta Instagram'da yayınlandı.

Dönüşüm: Jennifer’ın yerini Butkus aldı… Fotoğraf 16 Ağustos’ta Instagram’da yayınlandı.

© Doktora

İki kızı daha doğar. Etrafı kadınlarıyla çevrili olan Sly, kendini mutlu ve huzurlu hissediyor. Jennifer bir iş kadını olarak profesyonel meslekleri arasında gidip gelir: bir kozmetik markasının kurucusu, tele-alışveriş yapar ve günde yedi saate kadar yayındayken bir anne olarak sorumluluklarını üstlenirken, üç kızına bir hediye verme fikrine takıntılıdır. mahrum kaldığı çocukluk. Mayıs ayının ortalarında çift, gümüş evlilik yıldönümlerini Instagram’da kutladı: “Evliliğimiz daha da iyiye gidiyor, diye yazıyor Jennifer. Seni çok seviyorum! Önümüzdeki yirmi beş yılımızı birlikte geçireceğiz…”. Mesaj o zamandan beri silindi. Üç ay önceydi, yani bir sonsuzluk.

Bu ateşli açıklamaların arkasında aslında bir kırgınlık gizliydi. Jennifer, kızlık soyadını geri istediğini belirttiği boşanma dilekçesinde, Sly’yi aile servetini çarçur etmekle suçluyor. Stallones, yakın zamanda bağları olduğu Palm Beach’e taşındı. Olayları ateşe veren Los Angeles evinin satışı mıydı? 110 milyon dolarlık bir fiyatla belirlenen bu, nihayet şarkıcı Adele tarafından 58 milyon satın alındı, bu kesinlikle fahiş bir fiyat, ancak lüks gayrimenkul uzmanları tarafından binanın yüzeyi ve ihtişamı dikkate alındığında gülünç olarak kabul edildi.

Geçmişte onu mankenlerle aldattı. Bugün bir rottweiler’a aşık oldu

Serveti 400 milyon dolar olarak tahmin edilen Stallone, hiçbir zaman çok paylaşımcı olmadı. Jennifer geçen yıl, çiftinde her zaman olduğundan beri, “herkesin hayatını finansal olarak yaşadığını ve vergilerini onun adına ödediğini” doğruladı. Daha sonra “ondan şimdi para istemeye başlamayacağına” yemin etti. Şimdi, dekorasyonunu yeni bitirdiği 35 milyon dolar değerindeki tropikal bir mücevher olan Palm Beach konağının özel mülkiyetini talep ediyor.

Fikrini değiştirmesine ne sebep oldu? Kızlar büyümüştür ve boş yuva sendromundan “dehşete düştüğünü” kabul eden Jennifer, kendini yaşlanan, araya giren ve her şeyden önce giderek daha fazla kaprislere kapılan bir Rocky ile yalnız yaşarken görmeyecektir. Geçmişte onu mankenlerle aldattı. Bugün, çekimlerini üstlendiği dizi “Tulsa King”de oynadığı karakterin onuruna Dwight adını verdiği bir Rottweiler’a aşık oldu. Ne pahasına olursa olsun istemedi. O görmezden geldi. Köpekleri o kadar çok seviyor ki, bir zamanlar karısının olduğu yerde, omzuna, Rocky yıllarından kalma güvenilir bullmastiff olan Butkus’un kafasının bir dövmesini yaptırdı.

10 Ağustos’ta, beyaz çarşaflara kıvrılmış yatağında yatarken, Stallone, yanında anlaşmazlıkların Rottweiler’ı Dwight ile Instagram’da göründü. “Biliyor musun horlamayan, hareket etmeyen ve çok fazla saçı dökülmeyen biriyle yatabilmek güzel” diye şakasına gülüyor. Masal zamanının çoktan geçtiğini duyurmanın güzel bir yolu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*