CANLI – PSG: Galtier bir basın toplantısında transfer döneminin stoklarını alıyor

Bu basın toplantısının sonu

Beklendiği gibi, Galtier, Campos ve Antero Henrique arasındaki ilişki konusunda gizemliydi, ancak Luis Campos ile çok yakın ilişkisini gizlemedi. Yine de ilk 11’in biraz döneceğini ve kaleciler arasındaki hiyerarşi değişmese bile Navas’ın birkaç maça getirilebileceğini açıkladı. PSG’yi Cumartesi akşamı Nantes’ta buluyoruz. RMC Sport’ta canlı olarak takip edilecek bir maç yorumlandı.

Pogba olayı ve Mbappe’nin katılımı hakkında

Galtier bunu Mbappe ile tartışmadı. “Kylian buna ihtiyaç duymadı, maçlarda iyi performans gösteriyor, antrenmanlarda mutlu, taze…”

Daha fazla bilgi burada.

Navas kaldığı için kaleci hiyerarşisinde

“Hiyerarşiyi değiştirmiyor ama artık emrcato bittiğine göre, Keylor’un tüm 2 numaralar gibi birkaç maç oynaması gerektiğini kendime söylemekten kendimi alıkoyamıyorum. öyle kalır.”

Danilo hakkında

“Neyse ki merkez savunmadaki performansı beni şaşırttı ve bize büyük hizmet edecek.”

Çok önemli kış transfer penceresi mi?

“Biliyorsunuz, bir koç için kış transfer dönemi çok uzakta. Ve bu anlamda, her şeyi önceden tahmin eden Luis’e güvenim tam. Müsabakalara ve maçlara odaklanmam gerekiyor.”

Campos/Henrique/Galtier birlikte yaşaması üzerine

“Buraya geldiğimden beri, başkan ve Campos ile sürekli temas halindeyim ve çizebildiğimiz tüm planları birlikte hazırladık.” Galtier’in ağzında Antero Henrique’ye ima yok. Bir melek geçer. Ancak soru son derece açık ve doğrudandı: “Campos ve Henrique ile birlikte yaşamak nasıl gidiyor?”

Satışlar ne olacak?

Başkan ve Luis Campos ile değişmesi gerektiğini düşündüğümüz şeyi hedefledik, oyuncularla çok doğrudan oldum. Birçok oyuncu ayrıldı, çoğu kiralık ama benim için önemli olan takımla çalışmak.

Savunmacı olmadığı için dört kişilik bir savunmaya mı geçiyorsunuz?

Bir koçun önemli özelliklerinden biri uyum sağlamaktır. İki aydır üzerinde çalıştığınız bir organizasyonla başlamanız tercih edilir, ancak mümkündür. Belki bazı yerlerde bir oyuncu eksik olacağı için uyum sağlamamız gerekecek. Ama konuştuğumuz gibi, organizasyonu değiştirme arzum yok.

Ve basın toplantısına gidiyoruz. ve transfer penceresinin bilançosuna saldırıyoruz

“Transfer dönemi ile ilgili olarak, başlangıç ​​seviyesinde bazı satışlar ve çok fazla kredi vardı ve satın almak için satmak zorunda olduğunuzu biliyorduk. Transfer dönemi ile ilgili olarak bitti ve tüm antrenörler için bir rahatlama oldu. Biliyoruz. hangi grubun emrinizdeyiz ve sayfayı çevirmeniz gerekiyor.”

Şimdi basın toplantısı için

Bu sabah basında çıkan makaleler göz önüne alındığında, Galtier’in çok daha sportif olmasını beklediği görülüyor.

Bir Avrupa Kupası maçından önce rotasyonda

“Sağlık ekibiyle durumu değerlendirdik, oyuncular iyi. Nantes’taki ilk 11 Toulouse’unki gibi mi olacak… Hayır, farklı olacak.”

Ve işte kulüp medyasıyla Christophe Galtier ve transfer penceresiyle saldırıyoruz

“Başından beri sakin bir şekilde çalışıyoruz. En önemli şey transfer penceresinin bitmesi. Elimdeki kadroyla yapacağız, bu iyi kalitede. En önemlisi kapalı olması.”

PSG’ye birkaç dakika geç kaldı

Hala kendi sitesinde ve ağlarında video akışını başlatmadı.

Transfer dönemi nedeniyle Campos ve Henrique arasında gerginlik mi var?

Çok sayıda ayrılmanın koşulları ve bir defans oyuncusu alamamak, spor danışmanı Luis Campos ile işgücünü azaltmaktan sorumlu Antero Henrique arasında gerginliğe yol açacaktı. Takım. İçin Parisli“Antero Henrique uyumsuzluk yaratır” konusuna da değinen kişi.

>> Daha fazla bilgi buradaki makalemizde

Konferans saat 13.00 olarak planlandı

Herkese merhaba, FC Nantes maçından önce Paris Saint-Germain basın toplantısını takip etmek için bu canlı RMC Sport’a hoş geldiniz. Christophe Galtier gazetecilerin sorularını saat 13.00’ten itibaren yanıtlıyor

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*