“Fort Boyard”, urbex konusunda uzmanlaşmış bu Youtubeur’a karşı şikayette bulundu

Urbex konusunda uzmanlaşmış YouTuber Max Von Croft, Eylül 2021'de kaleye yasadışı bir şekilde girdi.

Max Von Croft YouTube video çekimi Urbex konusunda uzmanlaşmış YouTuber Max Von Croft, Eylül 2021’de kaleye yasadışı bir şekilde girdi.

YouTuber, Max Von Croft, geçen Eylül ayında yasadışı olarak kaleye girdi. Bir şikayette bulunuldu.

YOUTUBE – Gizemli bir konuk. Eylül 2021’de urbex konusunda uzmanlaşmış YouTuber Max Von Croft, anıtı özel bir tura çıkarmaya karar verdi. Ünlülerin zirvesinde kendini gururla filme aldığı elindeki kameradır. kale Boyard Oléron adasının karşısında yer almaktadır. Dizinin yapım şirketinin şikayeti üzerine Eylül ortasında yargılanacak.

Fort Boyard’a sızdım. Açıkça kanalımdaki en destansı macera” üzerinde Youtube Max Von Croft, bu başarıya ulaşma fikrine hevesli görünüyor. “Amacım seyahatlerim sırasında dünyanın her yerindeki tarihi, kültürel, doğal ve ilginç yerleri keşfetmenizi sağlamak”açıklıyor.

Özel tur ve rehberli tur

tarafından anlatılan sıra dışı hikaye güney batı gazetesi, Fort Boyard’a layık bir teste benziyor. Bir kanonun kenarında 2,5 km yol aldıktan sonra ve gecenin bir yarısı youtubeur kalenin önüne gelir. Daha sonra bir ip yardımıyla tırmanması ve bitiş çizgisine ulaşmak için 20 metrelik duvarı tırmanması gerekecek.

youtuber için özel tur ve rehberli tur izleyiciler için daha sonra başlayabilir. baştan sona onun videosu Yaklaşık otuz dakika süren Max Von Croft, kalede geçirdiği iki günlük deneyimini dolaşıyor, araştırıyor ve anlatıyor.

Mutfaktan, Peder Fouras’ın kulesinden ve hatta kostümlerinden geçen youtuber, 1990’dan beri üretilen dizinin birçok hayranı için birkaç dakikalığına sembolik bir mekanın rehberi oluyor.

“Size çok fazla set göstermeyeceğim çünkü aşırı derecede hayal kırıklığına uğrama riskiniz var, bu sadece karton. Her yerde teknik tesisatlar ve kablolar var, ultra cheum (çirkin), ama TV’de hiç göremezsiniz.” diyor.

Sizi gülümsetmeyen bir video

Gösterinin yapım şirketi Adventure Line Productions, videonun aynı ay yayınlanmasının ardından Mayıs 2022’de dava açtı.

“Yaptığı çok tehlikeli, bilinçsiz. Duvara tırmanırken düşmüş olabilir. Telefon içerde her yeri açmıyor, bir sorun olsa kimsenin haberi olmazdı”, ile sinirlenir Parisli Yapım şirketi bu Çarşamba, 31 Ağustos.

ALP bu konuda ilk kez konuştu. İnternette yayınlanan video olmadan şirket, ünlü kaleye yapılan bu saldırıyı gerçekten fark etmemişti.

Bu şikayet ile öncelikli amacımız, vesile olmak ve her şeyden önce diğer insanları aynı fikirde olmaktan caydırmaktır. Gelecekte olası dramalardan kaçınmak istiyoruz. Kalede bir ceset bulmak istemiyoruz.”üretimi anlatır.

Kaleye yapılan tek saldırı mı?

“Kimseyi tekrar yaptığım şeyi yapmaya teşvik etmiyorum. Amaç kaleye nasıl girileceğini değil, içinde ne olduğunu göstermekti. […] Amacım prodüksiyonu bozmak ya da kızdırmak değil, bana sevdirmek, bir performans sergilemekti. »

007’ye yakışan bu sızmanın gerçekleşmesi, daha önce oraya gizlice gitmiş olan bölgeden insanlarla hazırlandı. “Ben hiçbir şeyi tahrif etmedim ya da çalmadım. Her yıl insanlar kaleye gidiyor” Max Von Croft’a güveniyor Parisli.

Şovun yapım şirketi Adventure Line Productions, hiçbir şeyin zorlanmadığını, tahrif edilmediğini veya çalınmadığını onaylıyor. O zamandan beri, kalenin güvenlik sistemleri güçlendirildi.

VİDEO – Fort Boyard: Anıta giren youtuber kim?

Ayrıca bkz. HuffPost: “Fort Boyard” da 3D kaplanlar şöyle görünüyor

Üçüncü şahıslardan gelen içerikle ilişkili tanımlama bilgilerini reddettiğinizden bu içeriği görüntüleyemezsiniz. Bu içeriği görüntülemek isterseniz, seçimlerini değiştir.

Ayrıca okuyun

Tanımsız

Vaimalama Chaves, “Fort Boyard”ı kendisini bir etkinliğe katılmaya zorlamakla suçluyor

TanımsızTanımsız

“Fort Boyard”, yeni bir etkinlik için “Kalamar Oyunu”ndan ilham aldı

Tanımsız

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*