Jean-Luc Delarue: babası Elisabeth Bost’tan ayrıldığını açıkladı

C8’de yayınlanan Jean-Luc Delarue belgeselinde babası Jean-Claude, oğlunun Elisabeth Bost’tan ayrıldığını itiraf etti.

23 Ağustos 2012’de, Jean-Luc Delarue mide ve periton kanserinden öldü. Anissa, ölümünden üç ay önce evlenmiş olsaydı, France Télévisions’ın sunucusu, ona Jean adında bir oğul veren ve 2006’da doğan Elisabeth Bost’un hayatını paylaşmıştı. Eski arkadaşı belgeselde kendini şımartmak istemediyse C8’de yayınlanan Jean-Luc Delarue’ye adanmış babası Jean-Claude Delarue, oğlunun torununun annesiyle olan ilişkisine güveniyordu.

Ve Fransa 2’nin ev sahibi babasına göre, çiftin ayrılma nedenleri açık : “Bence hiçbir kadın için işine bu kadar dalmış ve başarılı bir adam görmek kolay değil. Ya onun iyi olmasından çok mutluyuz ya da tutunabileceğimizden emin değiliz”açıkladı. Ama ona göre, oğlunun davranışı Elisabeth Bost’la olan birçok anlaşmazlığın kaynağıydı. : “Çok daha uzun sürebilirdi, ama sorun şu ki Elisabeth bir noktada şöyle dedi: ‘Dinle, gerçekten çok fazla fazlalık var, bir gün oğlunun önünde olabilir. Bu yüzden Jean’i kolumun altına alıyorum ve ben’ Onu alıp götüreceksin. Onu göreceksin, ama onu çok sabit koşullarda göreceksin'”.

“Elisabeth hiçbir şekilde Jean’in riske atmasını istemedi, risk küçük de olsa bir olaya tanık olmak için.”

Elisabeth Bost bu nedenle oğlunu babasının aşırılıklarından korumak isterdi. : “Elisabeth, Jean’in babasının çıldırdığını gösteren bir olaya tanık olmak için küçük bir risk bile olsa riske atmasını istemedi, bu kesinlikle değil”, ekledi. Jean-Luc Delarue’nin davranışları ve kötü alışkanlıkları yüzünden sona eren bir ilişki.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*