Jean-Luc Delarue: babası, oğlunun Anissa ile evliliği hakkında korkunç açıklamalar yapıyor

Jean-Luc Delarue 23 Ağustos 2012’de öldü. Ölümünün 10. yıldönümü vesilesiyle C8, 1 Eylül 2022 Perşembe günü ev sahibinin hayatına dönen bir belgesel yayınladı. yeni tanıklıklar duymak.

Jean-Luc Delarue saatte 100’de bir hayat yaşadı. gibi çığır açan programlarıyla TV yıldızı tartışılır örneğin, sık sık sınırlarla flört ederdi. Uyuşturucu bağımlısı, bu bağımlılıktan kurtulmakta zorlandı. Sık sık ölüme yaklaştıktan sonra, onu periton ve mide kanserinin bir sonucu olarak 48 yaşında vurdu. 23 Ağustos 2012’de son nefesini verdi. Ölümünün 10. yıl dönümü vesilesiyle çok sayıda belgesel yayınlandı. En son: Jean-Luc Delarue, TV kralının son sırları 1 Eylül 2022 Perşembe günü C8’de yayınlandı. Babası animatör sessizce çıktı ve oğlunun Anissa Khelifi ile evliliği hakkında konuştu, ölümünden sadece birkaç gün önce gerçekleşti. Takma adı kulaklık takan adamın babasının bu düğün gününe dair pek iyi anıları yok gibi görünüyor.

İki gelin ve damadın dört ebeveyninden davet edilen ya da en azından düğünde hazır bulunan tek kişiydim. Mesela gelinin Arap ve Müslüman kökenli anne ve babasının neden orada olmadığını hiç anlamadım. Bu çok garip, özellikle ebeveynlerin çok önemli bir rol oynadığı bu medeniyette, özellikle kızın ebeveynleri“, ilk olarak kamera karşısına geçerkenbugün artık üvey kızıyla hiçbir bağlantısı yokevlilik sırasında onu damgalayan bir olay hakkında bazı ayrıntılar vermeden önce.

“Jean-Luc Delarue gerçekten çok çok hastaydı”

şok oldu çünkü Jean-Luc gerçekten çok çok hastaydı. Ve törenden, şenliklerden birkaç kez ayrıldı. Sanırım üç katıydı. Dinleneceği bir odaya gitti. O gerçekten kötü durumdaydı“, hala hatırladı.”Okuduğu bir konuşma yapmıştı, yazıp yazmadığını bilmiyorum. Bana gerçekten biraz garip gelen şeyler vardı” Bu düğüne katıldıktan on yıldan fazla bir süre sonra oğlunun Anissa Khelifi ile evlenmesini engellemek için müdahale etmediğine pişman olur.

Gerçekten çok önemli bir şeyi kaçırdım, o da ‘Oğlum evliliğe uygun değil, bu yüzden evliliğe karşıyım’ demeliydim.. İğrenç bir skandal olurdu, ama her halükarda onun olduğu gibi ele geçirilmesini, o zamanki gibi yakalanmasını engelleme şansım vardı.“, ilan etti. Bugün bile, ailenin babası bu evliliğin nasıl gerçekleştiğini hazmetmiyor gibi görünüyor. Ayrıca cenazenin acı bir tadı var Jean-Luc Delarue.

Jean-Luc Delarue’nin babası ona veda edemedi

10 Eylül 2020’de NRJ12’de yayınlanan önceki bir belgesel sırasında Jean-Claude Delarue zaten konuşmuştu. Kendi çocuğuna neden veda edemediğini açıklamıştı. “Père-Lachaise’de birkaç mezarın önünde komik bir törene davet edildik. Hangisi Jean-Luc’un, hangisinin onun olmadığını bilmiyorduk., ve özellikle acımasızdı. Aslında, biri ardı ardına 24 Ağustos’ta Père-Lachaise’de, diğeri ise Eylül’de Thiais kasabasındaki (Val-de-Marne) Paris mezarlığında gerçekleşen iki gömü vardı. Ama bu, biz uyarılmadık. Bu yüzden oğluma veda edemedim“, gözyaşlarının eşiğinde sır verdi.

Ünlü animatörün ölümünden bu yana diller gevşedi ve davranışlarıyla ilgili birçok ifşaat ortaya çıktı. 1 Eylül 2022 Perşembe, C8 izleyicileri Jean-Pierre Elkabbach aracılığıyla onun “paraya takıntılı“. Bu nedenle bazen profesyonel düzeyde kötü kararlar verebilirdi. Üstelik gazeteci, her ikisi de Fransa Televizyonlarında çalışırken belirli bir zamanda onu yerine koymak zorunda kaldı.”Bir noktada, taahhütlerini nasıl tutacağını bilmediğinden, paraya kafayı taktığı için aramızda bir kopuş oldu.“, bıraktı.

Jean-Luc Delarue “paraya takıntılıydı”

Ona biraz, hatta yapmak istediğimiz bir gösteri için sahip olmamız gerekenden biraz daha fazlasını vermiştik. Ve orada aldattığını söylemeyeceğim, paraya takıntılı olduğunu söylemeyeceğim… Bu miktarı alamazsınız ve bize öyle bir imaj veremezsiniz.“, hala hatırlıyordu. Anissa Khelifi ile evlenmeden önce, Jean-Luc Delarue, Elisabeth Bost ile güzel bir aşk hikayesi yaşamıştı.. Çift birlikte bir erkek çocuğu doğurdu: Jean. Eski arkadaşı, televizyonun eski güçlü adamı ile ilişkisini tartışmak istemiyorsa, ayrılıklarına bir kez daha ışık tutan Jean-Claude Delarue oldu.

Bence herhangi bir kadın için işine bu kadar dalmış ve başarılı bir adam görmek kolay değil. Ya iyi olduğu için çok mutluyuz ya da dayanabileceğimizden emin değiliz“, diye ilk iddia etti.”Çok daha uzun sürebilirdi, ama sorun şu kibir noktada Elisabeth şöyle dedi: ‘Dinle, gerçekten çok fazla fazlalığın var, bir gün oğlunun önünde olabilir. Bu yüzden Jean’i kolumun altına alıyorum ve onu götürüyorum. Göreceksin, ama çok sabit koşullarda göreceksin’“, Jean-Luc Delarue’nin babası bildirdi. Ev sahibinin tek oğlu, babası ile son eşi Anissa Khelifi arasında bölündüğü için babasının mirasının %100’ünü alamadı. Jean-Luc Delarue’nin ölümü Elisabeth Bost’u özellikle rahatsız eden durumdu. Davasını kazanmak için oğlunun babasının son karısına mahkemede saldırmaya çalışmıştı. Sadece adalet ona gerekçe göstermedi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*