kısıtlamalarla birlikte, esaslara odaklanan bir transfer penceresi

İdari küme düşmeyi N1’e geri çevirdikten sonra, mali kurum tarafından bütçelenmiş bordroya uymaya zorlanan liderler, işe alımda planlandığı kadar ileri gidemediler. Ayrıca, artık istemedikleri sözleşmeli (bazen yüksek maaşlı) oyuncuları almak için mücadele etmek zorunda kaldılar. İkincilik ve iyileşme hedefine ulaşmak için yeterli mi? Sahip olmak. Ancak yaz aylarında bazı gençlerin ortaya çıkması tablonun en üstünde, sterilize edilmiş işgücünün finansal bir taslağını var olma umudunu verir.

1 Gelenler: İleriyi keşfetmek için arkada deneyim

David Guion tarafından Haziran ayında teknik direktör Admar Lopes ve Gérard Lopez ile birlikte hazırlanan ilk plan, L2’de deneyimli oyuncular ve savunmada özel çabalar ve bir santrafor ile 11 geliş, 4-4-2’yi hedefliyordu.

Yarısı kadar vardı. Sınırlamalarla karşı karşıya kalan liderler önceliklere odaklandı. Vazgeçmek zorunda oldukları pozisyonlar? David Guion’un Ocak ayında ön sözleşme imzalamış olan Gaëtan Poussin ve Rafaël Straczek’i teşvik etmek için büyük deneyime sahip bir profil istediği kalecininki. Tüm taraflar aynı fikirde olsa da, Jonas Lössl, Midtjylland kulübü tarafından transferi onaylamak için belirlenen son tarih olan Cumartesi günü Danimarka’ya geri gönderildi. Girondinler umutlarını sürdürürlerse, Danimarkalı şampiyon onlara eski Guingampais’i yedek oyuncu olmadığı için en azından Ocak ayına kadar tutacaklarını bildirdi.

Arkada, Admar Lopes, geçen sezon ayakkabının sıkıştığı yerde erkenden işe almayı başardı: taraf. hayati N’Simba, Haziran’da hem L2 deneyimiyle hem de Clermont ile tam L1 sezonuyla geldi, sola güvence getiriyor. Sağda, AEK Atina’ya gitmeden önce L1’de Lens ile iyi bir sezonun yazarı olan Clément Michelin’e atıfta bulunuluyor. Eğitiminin sonunda ayrılmasından sekiz yıl sonra, Yoann Barbet patron olmaya geri döndü, Şampiyonada geçirdiği yedi yıldan güçlü (İngiliz D2). Mwanga, Bokele, Ekomie’nin yaz aylarında Gregersen’in bakımıyla ortaya çıkması garanti veriyor gibi görünüyor.

“Bu Perşembe günü bahsedilen bir orta saha oyuncusu alma olasılığı doğrulanmadı”

Önceki ? Olaylar, eski Nantais Coulibaly’nin gelişini tamamlamasını engelledi. Amiens ile harika bir L2 sezonundan çıkan Aliou Badjiboyutunu ve bitişini getirmek zorunda kalacak. Gürcü Ziruko Davitasvili (21), aksine küçük bir top sürme oyuncusu, Bakwa, Delaurier-Chaubet, Pirringuel, De Lima ile umutların rotasyonuna girme mesleğine sahiptir. Son günlerin sorusu Alberth Elis hakkındaydı. Uzun zamandır hayal edilen ayrılmayı, başka yerlerde arzuları olan, o kalacak, en iyi seviyesine geri dönerse ve Davitashvili dosyasındaki başarısızlığı kimden geçirecekse katma değer. Elis ayrılırsa bu Perşembe içeride ve dışarıda belirtilen son bir işe alım (saldırı yapan bir orta saha oyuncusu) olasılığı doğrulanmadı.

2 Gidenler: Tek kurtulan Mehdi Zerkane

Geçen sezon kiralık oyuncular, Girondins Anel Ahmedhodzic ve Danylo Ignatenko’yu tutmayı umuyordu. Ukrayna topluluğu çabucak kabul etti. Haziran ortasında DNCG’nin önündeki ilk geçişten sonra operasyon Bosnalılar için imkansız hale geldi. İkisi Sekou Mara ile omurgayı oluşturacaktı. Genç santrafor için transfer kaçınılmaz hale geldi ve bütçelenen tazminat ihtiyaçlarının yarısını getirdi.

İşe alınanları kalifiye etmek için ve liderler bir spor ve finans sayfası açmak istediklerinden, işin büyük kısmı bu nedenle çıkış tarafında olacaktır. dün ile Enock Kwateng’in sözleşmesinin feshi ve Paul Baysse ile kulüp içinde yeniden eğitime başlaması için iki yıl önceden yapılan anlaşmanın sonuçlanmasıyla birlikte sona gelindi. M’Baye Niang, Abdeljalil Medioub transfer edildi; Edson Mexer’in sözleşmesi, Estoril’e ücretsiz olarak katılmasına izin vermek için iptal edildi; Rémi Oudin, Lecce’de kiralık bir üs buldu. Yaz pembe dizisi, Hwang ve Junior Onana’nın satışı, Haziran ayında umdukları kadar çok tazminat alamayan, ancak tahminlerini karşılamaya yetecek kadar tazminat alamayan Bordelais’in müzakerelerindeki zor durum nedeniyle gerildi. Sürpriz, belirsiz oyun süresinden endişe eden Lucerne’ye (İsviçre D1) katılmak için serbest bırakılmasını isteyen oyuncu Thibault Klidjé’nin ayrılmasıydı.

“Çatı katından” sadece ortadaki Mehdi Zerkane kaldı. Yaratıcıları olmayan bir sektörde bir haritası olabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*