Richard Berry ensestle suçlandı: Coline Berry, sınıflandırmadan sonra gizlice sessizliğinden takip etmeden çıkıyor

Coline Berry, babasına karşı ensest ilişki şikayeti takip edilmeden dosyalanmasının ardından sessizlikten çıktı. Instagram’da Richard Berry’nin kızı avukatının tepkisini yayınladı.

Mahkeme karar verdi. Bu 31 Ağustos Çarşamba günü, Paris savcılığı Coline Berry’nin babası Richard Berry ve eski kayınvalidesi Jeane Manson hakkında yaptığı şikayetleri reddetti. sütunlarında Dünya Ocak 2021’de oyuncu hakkında şikayette bulunduğunu açıkladı. “Tecavüz veya ensest cinsel saldırı ve reşit olmayanların yolsuzluğu”. Soruşturma boyunca, adalet sistemi gerçekleri şu şekilde yeniden sınıflandırdı: “15 yaşındaki çocuğa cinsel saldırı” Richard Berry için ve “15 yaşındaki küçüğün yolsuzluğu” Jeane Manson için. Aylar sonra, Paris savcılığı Coline Berry’nin reçete için şikayetini reddettionları suçladığı gerçekler 1980’lere dayanıyor. Instagram’da sessizliği sessizce bozdu.

Coline Berry ilk olarak bir makalenin ekran görüntüsünü yayınladı. Dünya, damadı Victor Kouchner’e cinsel saldırıda bulunduğunu itiraf eden Duhamel olayı hakkında. İçinde savcı, takip etmeden sınıflandırmayı açıkladı: “Usulde açıklanan veya ihbar edilen olaylar, kanunla belirlenen süre aşılmamış olsaydı savcılık tarafından kovuşturmaya yol açabilecek bir suç oluşturduğunda, bu sınıflandırma nedeni korunur.”. Coline Berry daha sonra avukatı Maître Patrick Klugman’ın resmi tepkisini yayınladı. “Coline Berry, gençliğinin büyük bölümünde aile ortamında yaşadığı korkunç gerçekleri kınadı ve bunların reçete edildiğini çok iyi biliyordu. tavsiyesine tepki gösterdi. Uzun ve titiz bir araştırmadan sonra zamanaşımına dikkat eden ve bu nedenle onları yeterli nitelikte ve dolayısıyla muhtemel bulan Cumhuriyet Savcılığının kararını memnuniyetle karşılıyorum.

“Bu sistem, Coline Berry’yi mağdur, yaşadıklarını kınadığı için mahkum bir kişi yaptı”

“Artık kimse Coline Berry’nin yalancı olduğunu söyleyemeyecek, sadece gerçeklerin artık yargılanamayacağını söyleyemeyecek. Coline Berry, önünde, babası tarafından onun konuşmasını yasaklayan olağanüstü güçlü bir sistem buldu. Bu sistem, Coline Berry’yi bir kurban, yaşadıklarını kınadığı için mahkum edilmiş bir kişi bile yaptı. Coline Berry’nin avukatına devam etti. Şimdi Riom Mahkemesi’nin Coline Berry’nin onurunu ve haysiyetini geri getirmesini bekliyoruz.” 9 Kasım’da Rioum Mahkemesi, Jeane Manson’a hakaretten suçlu bulunan Coline Berry’nin temyiz başvurusunun ardından kararını açıklayacak. 1 Nisan’da 2.000 avro para cezası ve 20.000 avro tazminat ödemesine karar verildi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*